Materská škola MIEROVÁ

DAR PRE MATERSKÚ ŠKOLU

Iste mi dá každý za pravdu, že dostávať darčeky je príjemné. O to viac, keď ich nečakáte. Aj naša materská škola bola 30. septembra 2019 obdarovaná množstvom pomôcok na výtvarné, pracovné a pohybové aktivity. Za týmto milým prekvapením a darom stojí pán Ľubomír Šmindák ml., ktorého napadla táto myšlienka a chcel ju realizovať. Oslovil niekoľkých svojich priateľov, ktorí, ako nám povedal, neváhali a prispeli na dobrú vec pre deti.

Pani riaditeľka netajila radosť z tohto daru, podobne ako celý pedagogický kolektív. Keď sme sa pána Šmindáka opýtali, čo ho k takému činu viedlo, jednoducho odpovedal: „Sám som dostal pomoc a cítim potrebu ju posunúť ďalej.“ Sme radi, že aj v malom meste majú ľudia srdcia na tom správnom mieste. Preto veľké poďakovanie patrí pánu Ľubomírovi Šmindákovi ml. a darcom:

ZipserNet s.r.o, Bapas s.r.o, Gabricars – autodiely, Ovomix - Jozef Ištocy, Belanské stavebniny s.r.o, Dobrovoľný hasičský zbor Spišská Belá, Kebabela, Exes Huncovce, Plastiflex Slovakia spol. s.r.o Kežmarok, Pizza Brafilima, DARUS stav s.r.o, KRaF s.r.o, Cafe Grande, Daniel Kušion – autoumyváreň, Fantázia Spišská Belá, Potraviny P. Grigláková, Daniel Novák, Viktor Colotka, Peter Zibura a ďalší anonymní darcovia.

Za detičky a kolektív materskej školy ďakuje Ivana Šimoňáková